Rewitalizacja miast, dotacje na remont kamienicy

Czy możliwe jest uzyskanie jakieś dopłaty/dofinansowania/dotacji remontu starej, zabytkowej kamienicy, w której wynajmowane są mieszkania?

Możliwe jest uzyskanie tzw. premii kompensacyjnej w wysokości 2 proc. wskaźnika przeliczeniowego za każdy 1 mkw. powierzchni użytkowej lokalu kwaterunkowego za każdy rok, w którym obowiązywały ograniczenia dotyczące wysokości czynszu za najem.

O jej wypłatę może wystąpić inwestor, który jest właścicielem budynku mieszkalnego z co najmniej jednym lokalem kwaterunkowym, albo właścicielem części takiego budynku (w tym wypadku inwestorem muszą być wszyscy współwłaściciele). Dodatkowo musiał on być właścicielem tego budynku w dniu 25 kwietnia 2005 r. lub też nabyć dany budynek jako spadek. Wniosek należy złożyć do Banku Gospodarstwa Krajowego.

Więcej informacji odnośnie szczegółowych warunków uzyskania tego dofinansowania można uzyskać bezpośrednio w Banku Gospodarstwa Krajowego.

Jak w prosty sposób pozyskać obecnie pieniądze dla swojej firmy?

Możesz pozyskać do 550 tys. zł, dodatkowo otrzymasz wsparcie firmy doradczej przy staraniu się o dotacje unijne.

umów się na spotkanie (dla istniejących firm)


dodatkowe możliwości (dla istniejących firm)Jeśli nie masz jeszcze firmy i szukasz większych środków
sprawdź poniższą możliwość:

kontakt z doradcą - finansowanie [niskooprocentowany kredyt] do 350 tys. zł na założenie firmySzukasz sposobu aby nabyć samochód?
A może chcesz po prostu kupić samochód?

Skorzystaj z najlepszego obecnie sposobu finansowania już od 1 dnia działalności, bez wkładu własnego (udział własny 0%). dowiedz się więcej