Data publikacji: 22 listopada 2007
(aktualizacja: 19 maja 2011)

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy
Ile obecnie wynosi maksymalna Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy na jedno stanowisko pracy?

Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy nie może wynosić więcej niż 6-krotność przeciętnego wynagrodzenia w ostatnim kwartale, co w chwili obecnej daje kwotę maksymalnie 22 686,84 zł [kwota aktualna od 12 listopada 2014 do lutego 2015].

Sprawdź jeszcze:, ,

Prosimy pamiętać, iż kopiowanie jakichkolwiek treści z niniejszego serwisu, jest możliwe tylko i wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody właściciela BierzDotacje.pl.


Poniżej znajdziesz komentarze i pytania naszych czytelników. Odpowiedzi na część z nich znajdziesz w artykułach zamieszczonych naszego serwisu.

Jak otrzymać dofinansowanie do zakupu nowego sprzętu dla firmy.Jakie dokumenty trzeba posiadać i gdzie je należy złożyc ??Z góry dziękuję za odpowiedź.

Czy dofinansowanie dotyczy tylko nowego sprzetu? Czy moze byc np:uzywane auto dostwcze?

od kiedy ruszaja te dofinansowania miejsca pracy???bo doszly mnie sluchy ze w trzecim kwartale tego roku?A wlasnie zalozylem dzialalnosc gospodarcza i chce zatrudnic dwoch pracownikow i nie wiem kiedy moge po nie startowac?

Pytanie: Spółka cywilna, trzech współwłaścicieli po 1/3 każdy. Wystąpiliśmy o dotacje na utworzenie nowego stanowiska pracy. Chcemy aby bezrobotnym skierowanym do nas do pracy była żona jednego ze wspólników. Oczywiście spełnione są wszystkie warunki zarówno spółki jaki i bezrobotnej. Urząd Pracy przyznał dotację ale nie wyraził zgody na skierowanie bezrobotnej (żony współwłaściciela). Argumentując to brakiem zależności pracodawca – pracownik. Podkreślam, że mąż ma tylko 1/3 udziałów w spółce. Czy mają rację?

witam chce zalozyc firme dekarska mam problem jak sporzadzic kalkulacje kosztow zwiazanych zdziałalnościa specyfika i harmonogram zakupow przeraża mnie biurokracja może ktos moze co nieco podpowiedziec dziękuje

od kiedy mozna starać sie o dofnasowanie na utworzenie nowego stanowiska dla pracownika w powiatowym urzedzie pracy w ŁODZI terminu nie znaja czy ktos wie od kiedy te wnioski beda juz trzeci miesiac odwlekaja.Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kto zarządza dotacjami na refundację stanowiska? mam poważny problem ze swoim Urzędem Pracy i nie wiem jak go rozwiązać? może gdzieś „wyżej” trzeba napisać?

chcę zatrudnić dwóch pracowników do zakładu elektrycznego ile wynosi dofinansowanie za 2 osoby czy jest to tyle samo jak w przypadku jednej osoby i czy za te pieniądze mogę kupić minikoparkę jeśli jeden z pracowników będzie jej operatorem.

Chcę zatrudnić 3 pracowników. prowadzę serwis skuterów motorów quadów , w kilku miastach na razie sam dawałem rady ale rozwinąłem działalność i nie nadążam.jak uzyskać dofinansowanie na sprzęt i narzędzia

Niedawno zatrudniłam na okres próbny młodą osobę, teraz chciałabym zatrudnić ja na stałe, i doposażyć dla niej stanowisko pracy, czy musi ona się zarejestrować w urzędzie pracy.

Chciałabym pozyskać środki unijne na utworzenie stanowiska kierowniczego dla osoby posiadającej status bezrobotnej (zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania, mebli). Z Rejonowego Urzędu Pracy mam wciąż taką samą odpowiedź „nie mamy już środków” lub „jeszcze”. W związku z planowanym zwiększeniem zatrudnienia prowadzę obecnie rozmowy z deweloperem budowy nowego lokalu na biuro – dwa pomieszczenia w komplesie budynków mieszkalnych 90 m kw.. Do kogo mogę się zwrócić o środki unijne na ten cel ? Obecnie zatrudniam 3 osoby na umowę o pracę i 25 osoób na umowę zlecenie. Firmę prowadzę już 20 lat ! Posiadam 13 Patentów – Świadectw Ochornnych Wydanych przez Urząd Patentowy RP

od kiedy zacznie się nabór do Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy. Prowadzę firmę budowlaną i zamierzam jeszcze zatrudnić pięciu pracowników.